E-mail : info@cetad.org.tr
 
  • 23 Eylül 2016, CumaBildiri Son Gönderim Tarihi
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi, santralistanbul Kampüsü14 -16 Ekim 2016
  • İstanbul Bilgi Üniversitesi, santralistanbul Kampüsü14 -16 Ekim 2016
Carousel CSS by WOWSlider.com v4.9
 
      

 

Kongre Tarihi 
CETAD 2016 (Cinsellik ve Cinsel Tedaviler XI. Kongresi) 14-16 Ekim 2016 tarihleri İstanbul Bilgi Üniversitesi, santralistanbul Kampüsü'nde gerçekleştirilecektir.

Kongre Merkezi
İstanbul Bilgi Üniversitesi, santralistanbul Kampüsü
Emniyettepe, Kazım Karabekir Cd. No:13, 34060 Eyüp / İstanbul

Kongre Dili
Kongre Dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve Danışma Masaları İstanbul Bilgi Üniversitesi, santralistanbul Kampüsü'nde 14 Ekim 2016, Cuma günü saat 09.00 itibariyle açılacak ve tüm kongre süresince 08.00-19.30 saatleri arasında açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenlik açısından gereklidir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi
Katılım belgeleri kongre bitiminde kongre merkezinde bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Program kongre çantaları içinde yer alacaktır.